رسانه ها
بیوگرافی
ویژه انقلاب اسلامی ایران
               
               
               
  • åãå ãØÇáÈ
  • بی بی سی فارسی
  • صدای آمریکا
  • کانال وان
  • تلویزیون پارس
  • من و تو
تملق گویی اعضا ارشد منافقین در حضور مریم رجوی+ تصاویر
ماهستیم
پس از برگزاری گردهمایی منافقین در پاریس و حاشیه های بسیاری که این مراسم به همراه داشت، سرکردگان سازمان تروریستی منافقین به همراه مریم رجوی در «اجلاس میان دوره ای شورای ملی مقاومت» گرد هم جمع شدند تا ضمن بررسی ابعاد مختلف این رویداد درباره رویکرد آینده سازمان تصمیم گیری نمایند.
بازهم شهرام همايون كاسه گدايي دست گرفت
ماهستیم
این روزها بسیاری از رسانه های معاند فارسی زبان با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنند؛ شکست های مکرر در عرصه رسانه، افشاگری های پیاپی و عدم رضایت مخاطبان از کیفیت برنامه ها را می توان از جمله دلایلی اصلی بحران مالی رسانه های ضدانقلاب در این روزها دانست.
 بی بی سی فارسی میزبان همیشه گروه های تروریست+ تصاویر
ماهستیم
یکی از رویکردهای اصلی رسانه های معاند فارسی زبان در خارج از کشور حمایت از گروه ها و احزاب مخالف نظام ج.ا.ا است؛ این رسانه ها علیرغم تاکید بر مبارزه دموکراتیک علیه جمهوری اسلامی ایران همواره از گروه ها و سازمان هایی حمایت کرده اند که در کارنامه آنها خشونت و افراطی گری به چشم می خورد. این موضوع در حالی اتفاق می افتاد که رسانه های فارسی زبان در خارج از کشور مدعی مبارزه با نظام ...
گزارش بی بی سی فارسی از برجام و حزب الله! +تصاویر
ماهستیم
سخنرانس سیدحسن نصرالله درباره چگونگی تامین مالی حزب الله بهانه ای شد تا رسانه های معاند فارسی زبان بار دیگر هجمه علیه نظام ج.ا.ا را شدت بخشید. در همین رابطه بخش فارسی بی بی سی در برنامه شصت دقیقه که به تحلیل و بررسی اخبار اختصاص دارد به دو موضوع برجام و حزب الله پرداخت تا از کنار هم قرار دادن پازل هایی که از قبل برای چیدن آن برنامه ریزی شده بود در نهایت چنین نتیجه گیری کند که حمایت ایران از حزب الله ....
افتضاح در گردهمایی هزاران اشرف در پاریس با حضور شاهزاده سعودی+ تصاویر
ماهستیم
گردهمایی هزاران عضو سازمان تروریستی منافقین در پاریس این بار نیز با حاشیه های فراوانی همراه بود. برخلاف ادعای رسانه های وابسته به سازمان منافقین این بار نیز جمعیت اندکی در محل برگزاری گردهمایی حضور داشتند. حضور شاهزاده سعودی و اظهارات او در گردهمایی بزرگ منافقین را می توان یکی از مهم ترین حاشیه های برگزاری این مراسم عنوان کرد.
اعتراف انگلیسی ها پس از 13 سال جنگ و خونریزی در عراق+ تصاویر
ماهستیم
پس از انتشار گزارش کمیته تحقیق درباره جنگ عراق در سال 2003 رسانه های بین المللی واکنش های متفاوتی نسبت به این خبر نشان دادند. در این میان رسانه های فارسی زبان نیز از دیدگاه خود به تحلیل و بررسی این خبر پرداختند از نکات قابل تامل در گزارش تلویزیون من وتو می توان به تلاش دست اندرکاران برنامه اتاق خبر در پیوند دادن ایران به موضوع تروریسم و ظهور گروه های تروریستی نظیر داعش و....
رزومه مجاهدین برای استخدام در ارتش عربستان سعودی
ماهستیم
مرور کارنامه سازمان منافقین در طول سی و چند سال گذشته حکایت از آن دارد که سازمان و سرکردگان آن میل سیری ناپذیری برای جنگ و خونریزی دارند. سازمان منافقین در مقاله ای که به تازگی در نشریه «السیاسه» به چاپ رسانده است به طور رسمی از عربستان سعودی خواسته است تا از آنان در جنگ منطقه ای استفاده نماید. سازمان منافقین از طریق یکی از صدامی های سابقا همکار در «روزنامه السیاسه» کویت آگهی را به چاپ رسانده است
دروغ پردازی های شیرین عبادی در حاشیه رونمایی از کتاب جدید
ماهستیم
کاربرد دوگانه واژه «فعال حقوق بشر» و توجه جامعه جهانی و حمایت های سازمان های وابسته به دولت های غربی سبب شده تا ضدانقلاب داخل و خارج از کشور تحت این عنوان علیه نظام ج.ا.ا فعالیت کنند. سرخوردگی فعالان سیاسی در طی سال ها مبارزه علیه نظام ج.ا.ا از جمله دلایلی است که سبب شده این روزها فعالان سیاسی بیشتر خود را فعال حقوق بشر عنوان کنند.
گردهمایی دیگر سازمان تروریستی منافقین در پاریس؛رسوایی دیگر!؟ +تصاویر
ماهستیم
اعمال و اقدامات سازمان تروریستی منافقین در طول سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران منجر به کشته شدن هزاران انسان بیگناه شده است؛ مجموعه این اقدامات نفرت عمومی از این سازمان را موجب شده است. نشر و ترویج افکار پوسیده و مسموم سازمان منافقین در خارج از کشور بایستی از جانب رسانه ها مورد توجه قرار گیرد. در سال های اخیر سازمان تروریستی منافقین با صرف میلیون ها دلار تلاش کرده تا گذشته خود را تطهیر نماید.
ناکامی بهرام مشیری در تلویزیون فارسی صدای آمریکا+ تصویر
ماهستیم
در شب های قدر که البته با شهادت حضرت علی علیه الاسلام مصادف است تلویزیون فارسی صدای آمریکا از بهرام مشیری، یکی از بدنام ترین شخصیت های ضددینی دعوت بعمل آورد. اقدام اخیر صدای آمریکا در دعوت از بهرام مشیری نمونه بارز زیرپا گذاشتن بدیهی ترین اصول انسانی و اخلاقی است. میهمان دیگر برنامه «مهدی خزعلی» بود که برخلاف انتظار از شیعه و اصول آن دفاع به پرداخت.
همراه با ما در شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

ثبت