رسانه ها
بیوگرافی
ویژه انقلاب اسلامی ایران
               
               
               
  • همه مطالب
  • بی بی سی
  • صدای آمریکا
  • کانال یک
  • تلویزیون پارس
  • من و تو
طرح مواضع سیاسی مریم رجوی توسط رادیو فردا!
ماهستیم
در سال 2003 پلیس فرانسه عملیات گسترده ای در مناطق مختلف پاریس انجام داد که در نهایت منجر به دستگیری تعدادی از اعضای سازمان تروریستی منافقین شد. پلیس فرانسه در بیانیه ای از بازداشت اعضای این گروه تروریستی به همراه سرکرده آنها یعنی مریم رجوی خبر داد، پلیس اتهام دستگیرشدگان را عملیات تروریستی و پولشویی عنوان کرد.
زانو زدن  مقابل بهائیان و ابراز شرمساری+تصاویر
ماهستیم
محمد نوری زاد چند ماه پیش نیز تصویری از زانو زدن مقابل یک کودک بهائی منتشر کرد با عنوان «شرمساری»، این بار اول نیست که نوری زاد چنین خفت آمیز در مقابل بهائیان زانو زده و به سبب هیچ از آنان عذرخواهی می کند، او در جریان سفر صلح و دوستی نیز اقدامی مشابه انجام داد. ابراز شرمساری و ادای احترام به بهائیان در حالی است که فرقه ضاله بهائیت ارکان دین مبین اسلام را نشانه گرفته است.
دور همی فتنه گران این بار به چه بهانه ی برگزار شد؟+تصاویر
ماهستیم
فتنه گران و مجرمان امنیتی این بار به بهانه چهارمین سال محکومیت عبدالفتاح سلطانی دور هم جمع شدند. این مراسم در روز چهارشنبه نوزدهم شهریور ماه 1393 در منزل نامبرده برگزار شد، در این مراسم جمعی از فعالان به اصطلاح حقوق بشر، مجرمان امنیتی، محکوممان فتنه 88، اعضای جنبش زنان و... حضور داشتند. عبدالفتاح سلطانی 19 شهریور 1390 بازداشت شد.
تلویزیون من وتو حوصله مخاطبان را سر برده است!+تصاویر
ماهستیم
تلویزیون من وتو آنچنان که مخاطبان می گویند دیگر سرگرم کننده نیست! سریال های دوبله شده، مستندهای تکراری و انبوهی از برنامه های سیاسی که با هدف تقابل با نظام ج.ا.ا تهیه و تولید می شود حوصله مخاطبان را سر برده است، علاوه بر این تلویزیون من وتو ساز مخالف خود را با رسانه هایی چون بی بی سی فارسی و صدای آمریکا کوک کوک کرده است ....
رضا پهلوی برای همه غیر قابل اعتماد است
ماهستیم
رضا پهلوی تاکنون اقدامات بسیاری برای کسب جایگاه سیاسی انجام داده است ولی هیچ کدام از آنها نتوانسته او را آنچنان که شاید و باید مطرح سازد، چرایی این مسئله ریشه در غیرقابل اطمینان شخص رضا پهلوی است. او برای اینکه جایگاهی سیاسی خاصی کسب کند علاوه بر دروغ گویی دست به زورگویی نیز زده است. با این همه اما رضا پهلوی هر از گاهی به سران کشورهای غربی نامه می نویسد و ..
آرش سیگارچی، مجری صدای آمریکا: آزادی بیان یعنی این ...!!؟+تصاویر
ماهستیم
عمل جراحی رهبر معظم انقلاب حاشیه های فراوانی را به همراه داشته است، پس از گزارش های عجیب و غریب کارشناسان به اصطلاح سیاسی در رسانه های ضدانقلاب اکنون به سراغ یکی دیگر از این حاشیه ها می رویم و موضوع را بررسی می کنیم. آرش سیگارچی مدعی است که مخاطبان در صفحه او می توانند هر کامنتی را درج کنند اما به واقع چنین کاری ...
ما دیگر علیه فلسطینی‌ها جاسوسی نمی‌کنیم!
ماهستیم
فجایع انسانی جنگ اسرائیل با غزه موجب شد برخی از سربازان اسرائیلی از انجام خدمت سرباز زنند، در همین رابطه پایگاه خبری Ynet گزارش داده که سربازان اسرائیلی دیگر حاظر نیستند علیه فلسطینی ها جاسوسی کنند، آنها علت این تصمیم را عذاب وجدان و زیان شهروندان بیگناه فلسطینی اعلام کرده اند ...
بی‌ بی‌ سيزاسيون صدای آمريکا+تصاویر
ماهستیم
تا چندی پیش عناصر فعال سیاسی در خارج از کشور انگشت اتهام به همکاری با نظام ج.ا.ا را به سمت یکدیگر نشانه می رفتند، این مهم در طی چندسال اخیر بارها و بارها مشاهده شده است. امروز اما دامنه اختلاف آنچنان گسترده شده که رسانه های مطرحی چون بی بی سی فارسی و صدای آمریکا نیز ماجرا شده و ضدانقلاب آنها را مسبب گرفتاری های بوجود آمده عنوان می کنند.
یک عمل جراحی و این همه شایعه پردازی توسط ضدانقلاب+تصاویر
ماهستیم
عمل جراحی رهبر معظم انقلاب بهانه ای شد برای رسانه های برون مرزی معاند که بار دیگر شایعه پردازی کرده و توهم های خود را در قالب متن و تصویر به خورد مخاطبان دهند. سایت ها و تلویزیون های ماهواره ی ضدانقلاب تنها یک هدف را دنبال می کنند و آن سیاه نمایی در مورد آینده حال عمومی معظم له است به طوری حتی برخی از آنها پا را فراتر گذاشته و با سناریو فوت به میدان آمدند!
سردار سلیمانی با چه کسی عمدا اشتباه گرفته شد!؟+فیلم و تصویر
ماهستیم
نهایتا ابرهای تیره کنار رفت و واقعیت تصاویر و فیلم هایی که ضدانقلاب آن را به سردار سلیمانی نسبت داده بودند برملا شد، در این میان مجریان تلویزیون «بی بی سی فارسی و «صدای آمریکا» با انتشار گسترده تصاویر و فیلم های جعلی درصدد تخریب چهره سردار سلیمانی بودند اما در نهایت خودشان در منجلابی که درست کرده بودند گرفتار شدند.
همراه با ما در شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

ثبت