رسانه ها
بیوگرافی
ویژه انقلاب اسلامی ایران
               
               
               
  • همه مطالب
  • بی بی سی
  • صدای آمریکا
  • کانال یک
  • تلویزیون پارس
  • من و تو
دیوانگی محمد نوری زاد به روایت خودش
ماهستیم
گویا هوچی گری های محمد نوری زاد پایانی ندارد! پس از سفر به اصطلاح صلح و دوستی به نقاط مختلف کشور و همچنین ماجرای ساختمان وزارت اطلاعات و لانه جاسوسی آمریکا، اکنون محمد نوری زاد اعلام کرده که مقابل دفتر مرکزی لاستیک دنا به نشانه اعتراض می ایستد. بهانه او برای این اقدام ضبط گذرنامه اش است!
تریبون بی بی سی فارسی در اختیار مخالفان نظام ج.ا.ا +تصاویر
ماهستیم
به اعتقاد بسیاری از کارشناسان، توافق هسته ای ایران با 1+5 منجر به کاهش تنش های بین المللی و از سرگیری روابط تجاری و سیاسی خواهد شد، از زمان اعلام توافق هسته ای در وین بسیاری از رسانه های بین المللی تحلیل مثبتی از مذاکرات هسته ای داشته اند، در این بین بی بی سی فارسی متفاوت از سایر رسانه ها تنها به دنبال اختلاف و جنجال آفرینی است. رسالت بی بی سی فارسی همواره بر این اصل استوار بوده است.
اظهارات محمد نوری زاد در تلویزیون ماهواره ی نور
ماهستیم
امروز از او به عنوان منتقد و مخالف جدی نظام ج.ا.ا یاد می کنند! در بسیاری از رسانه ها و شبکه های اجتماعی حضوری فعال دارد و در مورد همه چیز و همه کس اظهار نظر می کند. عنوان پرطمطراق «فعال مدنی» برای خود انتخاب کرده اما کوچک ترین اقدامی در این مورد انجام نمی دهد. نام او «محمد نوری زاد» است، تا دیروز با پول بیت المال فیلم های بی کیفیت می ساخت و امروز برای همان بیت المال در رسانه های معاند گلوی خود را پاره می کند!
گزارشگر ویژه بی بی سی فارسی به دنبال هرزگی در وین+ تصویر
ماهستیم
بی بی سی فارسی همچون سایر رسانه های بین المللی، به منظور پوشش مذاکرات هسته ای ایران با کشورهای 1+5 گزاشگر ویژه خود یعنی «فرداد فرحزاد» را به وین، محل برگزاری مذاکرات هسته ای اعزام کرد. حضور در وین برای کارمندان بخش فارسی بی بی سی جدا از حاشیه نبود، در واپسین روزهای مانده به توافق جامعه هسته ای، گزارشگر ویژه بی بی سی طی پستی در شبکه اجتماعی اینستاگرام از وجود مکانی نزدیک به ...
برخی از جزئیات توافق هسته ای ایران با 1+5 از زبان جان کری
ماهستیم
جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا در کنفرانس مطبوعاتی مربوط به توافق هسته ای ایران با کشورهای 1+5 به بخشی از جزئیات توافق هسته ای اشاره کرد. این کنفرانس که به صورت زنده توسط بسیاری از شبکه های بین المللی پوشش داده شد به توافق هسته ای ایران با 1+5 اختصاص داشت. در این کنفرانس مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر امور خارجه ایران، آقای محمد جواد ظریف سخنرانی داشتند.
احتمال بازگشایی دوباره سفارت انگلیس در ایران پس از توافق هسته ای
ماهستیم
پس از اعلام نتیجه نهایی مذاکرات ایران با کشورهای 1+5 ، شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی به بررسی ابعاد مختلف توافق هسته ای پرداخت. این رسانه در اقدامی شتاب زده و دور از انتظار به موضوع بازگشایی دوباره سفارت انگلیس در ایران پرداخت. علاوه بر این تلویزیون فارسی بی بی سی به پوشش کنفرانس مطبوعاتی خانم موگرینی و آقای ظریف پرداخت.
مطالبات مدنی ایرانیان پس از توفق هسته ای به روایت بی بی سی فارسی+ تصاویر
ماهستیم
در حالیکه مذاکرات هسته ای ایران با کشورهای 1+5 همچنان ادامه دارد اما رسانه های معاند فارسی زبان از مطالبات قابل پیگیری پس از موضوع هسته ای سخن می گویند! در همین رابطه تلویزیون بی بی سی فارسی بیش از سایر رسانه ها به دنبال طرح موضوعاتی است که در قالب آن کشورهای غربی می توانند همچنان از آن به عنوان اهرم فشار علیه ایران اسلامی استفاده کنند! یکی از این موضوع ها بحث حقوق بشر، سوریه و عراق و .... است.
شهرام همایون در سودای بازگشت به آخرین لحظه
ماهستیم
همچنان که انتظار می رفت تاسیس تلویزیون ماهواره ی «افق ایران» سبب تفرقه و اختلاف در اپوزسیون خارج نشین شد. این تلویزیون آنچنان که اعلام شده است تنها تریبون رسمی «رضا پهلوی» است اما موضوع حائز اهمیت برای سایر رسانه هایی که سالها دم از پهلوی می زنند این است که این تلویزیون آنها را مورد حمایت قرار دهد! در این میان تلویزیون کانال وان که از دیرباز حمایت از خانواده منحوس پهلوی را در دستور کار خود قرار داده بیش از سایر رسانه ها ...
تلویزیون فاسی صدای آمریکا، آزادی بیان را زیر سوال برد!+ تصویر
ماهستیم
تا جایی که نظر مخاطبان شبکه تلویزیونی صدای آمریکا همسو با سیاست های بخش فارسی صدای آمریکا باشد مشکلی وجود ندارد و آنها می توانند نسبت به هر کسی و یا چیزی اظهار نظر کنند، اما هنگامی که نشانه هایی هر چند کوچک از مخالفت پیدا شود ناخودآگاه تماس یا پیام قطع شده و اجازه پخش نمی یابد. این خلاصه ای از کلیت برنامه «روی خط» شبکه تلویزیونی صدای آمریکا است.در همین رابطه علیرغم اینکه موضوع دیشب این برنامه به «حد و مرز آزادی بیان در فضای مجازی» اختصاص داشت اما...
مستند مثلث ابهام بی بی سی فارسی در پایان مذاکرات هسته ای+تصاویر
ماهستیم
یکی از کارکردهای رسانه های بین المللی در جریان مذاکرات هسته ای ایران با 1+5، تحریف واقعیت های موجود، تحمیل نظر دولت های غربی به طرف ایرانی و تضعیف موضع نظام ج.ا.ا در جریان مذاکرات است. در این میان بی بی سی فارسی که با بودجه دولت انگلیس اداره می شود همواره به دنبال طرح نظر و خواسته های طرف غربی است. این در حالی است که تلویزیون فارسی بی بی سی ادعای بی طرفی در خبر را یدک می کشد! در روزهای باقیمانده به پایان مذاکرات بی بی سی فارسی مستندی با عنوان «مثلث ابهام» ...
همراه با ما در شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

ثبت