رسانه ها
بیوگرافی
ویژه انقلاب اسلامی ایران
               
               
               
  • همه مطالب
  • بی بی سی
  • صدای آمریکا
  • کانال یک
  • تلویزیون پارس
  • من و تو
رادیو فردا: برای آزادی سعید عابدینی دعا کنید+تصاویر
ماهستیم
سعید عابدینی نام شخصی است که با برگزاری کلیساهای خانگی در ایران قوانین نظام ج.ا.ا را نقض کرد، او به اتهام راه اندازی کلیسای خانگی به صورت مخفیانه به هشت سال حبس خانگی محکوم شد. رسانه های ضدانقلاب به مانند همیشه و با برچسب حمایت از آزادی های انسانی به دنبال سوء استفاده از پرونده عابدینی و طرح نقض حقوق بشر در ایران پرداختند.
بی بی سیزاسیون صدای آمریکا/بخش پایانی+تصویر
ماهستیم
در دو مقاله گذشته مجید محمدی کارشناس تلویزیون بی بی سی فارسی و رادیو فردا به مسائل حاشیه ای بخش فارسی صدای آمریکا پرداخت و اشاره کرد که صدای امریکا همان مسیر غلط بی بی سی فارسی را طی می کند؛ دعوت از چهره های معلوم الحال و نپرداختن به دغدغه های اپوزسیون خارج نشین و برنامه های تکراری بخشی از انتقادات مجید محمدی کارشناس مسائل سیاسی و اجتماعی بود. او در آخرین گزارش خود درباره صدای آمریکا ....
افشاگری شهرام همایون علیه مسعود بهنود+فیلم
ماهستیم
اختلاف میان شهرام همایون و دوست قدیمی اش یعنی «مسعود بهنود» کار را به جایی رسانید که شهرام همایون به قول خودش بالاخره دهان باز کرد و ناگفته ها را گفت! شهرام همایون چندی پیش نیز در خصوص «صادق صبا» و مدیر تلویزیون ماهواره ای من وتو [کیوان و مرجان عباسی] افشاگری کرده بود. شهرام همایون موسس جنبش ناکام به اصطلاح «ما هستیم» است.
برنامه ریزی رسانه ای برای جذب مخاطب ایرانی+تصاویر
ماهستیم
چالش جدید رسانه های ضدانقلاب کاهش مخاطب و عدم تاثیر گذاری بر مخاطبان ایرانی است، از همین رو دست اندرکاران و مدیران ارشد رسانه های فارسی زبان [ وابسته به دولت های غربی] قصد دارند نشستی در پاریس با موضوع رسانه های فارسی زبان و تاثیر آن بر مخاطب ایرانی برگزار کنند. میهمانان این نشست همچنان که گفته شد از مدیران ارشد رسانه های وابسته به دولت های غربی هستند ....
توهین به اسلام به بهانه جنایت های داعش
ماهستیم
علیا ماجده المهدی دختر ٢٣ ساله مصری که خود را بی خدا می داند، برای اولین بار در سال 2006 با انتشار تصاویر برهنه از خود حکومت حسنی مبارک را به مبارزه فراخواند. اگرچه بسیاری از رسانه های غربی سعی دارند او را فعال حقوق زنان و یا فعال سیاسی معرفی کنند اما خود ماجده المهدی تصریح کرده که به هیچ وجه فعالیت سیاسی ندارد و حتی عضو جنبش 6 آوریل نیست اما در اعتراض ها شرکت داشته است.
انتقال میرحسین موسوی به بیمارستان برای عمل جراحی چشم
ماهستیم
میرحسین موسوی که به توصیه پزشک معالج از حدود دو ماه پیش نیاز به عمل چشم داشت برای عمل جراحی به یک مرکز تخصصی انتقال یافت. طبق گزارش های رسیده عمل جراحی میرحسین موسوی موفقیت آمیز بوده است. این در حالی است که بسیاری از سایت ها و رسانه های ضدانقلاب ...
بی بی سیزاسیون صدای امریکا/ بخش دوم
ماهستیم
مجید محمدی که به عنوان کارشناس در بسیاری از رسانه های ضدانقلاب حضور فعال دارد به تازگی مقاله تحت عنوان «بی بی سیزاسیون صدای امریکا» نگاشته است که در آن علیه سیاست های اخیر بخش فارسی صدای آمریکا انتقاد شده است. امروز، اپوزسیون خارج از کشور نگاه چندان مثبتی به سیاست های بی بی سی فارسی ندارد! علت این مهم اما ....
طرح مواضع سیاسی مریم رجوی توسط رادیو فردا!
ماهستیم
در سال 2003 پلیس فرانسه عملیات گسترده ای در مناطق مختلف پاریس انجام داد که در نهایت منجر به دستگیری تعدادی از اعضای سازمان تروریستی منافقین شد. پلیس فرانسه در بیانیه ای از بازداشت اعضای این گروه تروریستی به همراه سرکرده آنها یعنی مریم رجوی خبر داد، پلیس اتهام دستگیرشدگان را عملیات تروریستی و پولشویی عنوان کرد.
زانو زدن  مقابل بهائیان و ابراز شرمساری+تصاویر
ماهستیم
محمد نوری زاد چند ماه پیش نیز تصویری از زانو زدن مقابل یک کودک بهائی منتشر کرد با عنوان «شرمساری»، این بار اول نیست که نوری زاد چنین خفت آمیز در مقابل بهائیان زانو زده و به سبب هیچ از آنان عذرخواهی می کند، او در جریان سفر صلح و دوستی نیز اقدامی مشابه انجام داد. ابراز شرمساری و ادای احترام به بهائیان در حالی است که فرقه ضاله بهائیت ارکان دین مبین اسلام را نشانه گرفته است.
دور همی فتنه گران این بار به چه بهانه ی برگزار شد؟+تصاویر
ماهستیم
فتنه گران و مجرمان امنیتی این بار به بهانه چهارمین سال محکومیت عبدالفتاح سلطانی دور هم جمع شدند. این مراسم در روز چهارشنبه نوزدهم شهریور ماه 1393 در منزل نامبرده برگزار شد، در این مراسم جمعی از فعالان به اصطلاح حقوق بشر، مجرمان امنیتی، محکوممان فتنه 88، اعضای جنبش زنان و... حضور داشتند. عبدالفتاح سلطانی 19 شهریور 1390 بازداشت شد.
همراه با ما در شبکه های اجتماعی

عضویت در خبرنامه

ثبت